KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 11676296

nr 1167 6296

Werner Åkerman

(1854-1903), Sverige

Skulptur, "Perlan", Gips, höjd: 28 cm

Kondition: slitage, skador

Werner Åkerman, svensk skulptör född 1854, död 1903.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 5 mars 2018
kl 18:08:56

Werner Åkerman

Läs mer om Werner Åkerman